ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 11:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   TOKAT`TA ŞEHİT SAYISI 7`YE YÜKSELDİ!
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

safran1985

safran1985 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2009 Pzt 17:27:38      TOKAT`TA ŞEHİT SAYISI 7`YE YÜKSELDİ!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Tokat`ın Reşadiye ilçesi Sazak Köyü yakınlarında devriye görevi yapan jandarma ekiplerine teröristlerin ateş açması sonucu bazı askerlerin yaralandığı, yaralı askerlerin Reşadiye Devlet Hastanesi`ne getirildiği, çatışmanın devam ettiği bildirildi.

JANDARMAYA ATEŞ AÇILDI. 7 ASKER ŞEHİT OLDU, 3 ASKER YARALANDI

Tokat`ın Reşadiye ilçesi Sazak Köyü yakınlarında devriye görevi yapan jandarma ekiplerine teröristlerin ateş açması sonucu 7 askerin şehit olduğu, 3 askerin yaralandığı, yaralı askerlerin Reşadiye Devlet Hastanesi`ne getirildiği, çatışmanın devam ettiği bildirildi.

Çatışmanın olduğu bölgede yoğun sis olduğu bildirildi.tokatta-sehit-sayisi-7ye-yukseldi 

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2009 Pzt 17:35:05sohbet oyun linki
off oooff offffffffffff!!!!!!!!!!!!!!! ne diyeyim ne!!!!!!!!!!!!!

sah

sah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2009 Pzt 17:36:52sohbet oyun linki
bende perşembe günü gıdıyorum :S askerlıım yarısı bıttı yarısı kaldı 60 gün :S

sah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2009 Pzt 17:37:22sohbet oyun linki
mustafa ben safran1985

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2009 Pzt 17:44:38sohbet oyun linki

Okancım sağsalim git, öyle de gel! Bizi bunlarla yıldıramaz hainler!! ........!!!!!!

sah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2009 Pzt 17:48:04sohbet oyun linki
Hakkaride yapıyorum :S kardşeim 60 günüm kaldı bacamdan yaralanmıstım 2 ay gitmedim perşembe gunu allah nasıp ederse gidiyorum uzaklara :S dualarınız benımle olsun

Muckun

Muckun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2009 Pzt 18:09:08sohbet oyun linki

Dost görünmeleri bile iki gün sürdü,hainler içlerindeki hainliklerini tutamadılar bile,Lanet olsun,

Sehitlerimize Hak tan rahmet yaralı Askerlerimizede acil sifalar diliyorum,Artık Acılım diye heveslenenler anlamıslardır onların amacları acılım ve bu ulkede yasama hakkı değil,bizi sırtımızdan vurmayı secmişler bir kere,onlara ne el uzatılır,ne sırt dönülür,

Sah kardesim Hayırlısı ile Gider ve Sağ salim dönersin inşallah,Hayırlı Teskereler arkadasım,

vipistanbul77

vipistanbul77 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2009 Pzt 19:20:45sohbet oyun linki

Türkiye`nin çeşitli yerlerinde yüzlerine maske geçiren şerefsizler Polise, Askere ateş açıyor taş atıyor molotof atıyor Polis, Asker ne yapsın dağıtıyor en fazla bu gibi durumlarda vur emri vereceksın bişey atarken görüldüğü anda vuracaksın bu şerefsizleri bakalım bir daha Türkiye`de göstei oluyormu. Allah belalarını versin şerefsiz köpeklerin.

canernamin

canernamin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2009 Pzt 20:25:40sohbet oyun linki

şehitlerimize allahtan rahmet ailelerinede  baş sağlıgı diliyorum.. bunu yapan ......... kınıyorum.

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2009 Pzt 22:57:28sohbet oyun linki

hadlerini iyice aşıp öcalan ev hapsine alınmalı diyen Aysel Tuğluk bu kadar rahat konuşabildiği sürece,başımızdakiler hala inatla açılım açılım diye kendilerini helak ettikleri sürece biz daha çok şehit veririz :(

yüz verdik deliye geldi ...tı halıya

hükümetin, bir an önce gaflet uykusundan uyanıp muhattap aldığı kesimi acilen gözden geçirmesi gerek

her zaman olduğu gibi ölen yine öldüğü ile kaldı

şehit olan askerlere Allah dan rahmet yaralanan askerlere de acil şifalar diliyorum

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir